Spannende tijden!

Over een paar dagen is het zo ver: dan wordt duidelijk wat onze leden hebben geantwoord op de vraag naar bereidheid tot actie. Inmiddels heeft de KLM ook van zich laten horen door middel van een brief van Erik Varwijk. We begrijpen dat dit voor iedereen spannende tijden zijn, en ook dat sommige leden uitkijken naar meer informatie en een reactie van onze kant.

Aangezien wij geloven in de macht van onze leden en de leden de gelegenheid willen geven zoveel mogelijk met eigen argumenten tot een beslissing te komen aangaande de stemming, hebben wij besloten tot een communicatieve pas op de plaats.

A.s donderdag 21 juni sluit de stemming, op 22 juni zal de uitslag bekend worden gemaakt. Je kunt er verzekerd van zijn dat wij dan weer van ons zullen laten horen. Tot die tijd wensen wij de leden wijsheid toe bij het bepalen van hun stem.

Redactie Cabin Pressure